Targi Mieszkań i Domów

Na maj przeniesiono poznańskie Targi Mieszkań i Domów. Impreza za planowana na  14-15 marca do hali 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich  została odwołana z powodu zagrożenia koronawirusem.

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów.

Nie musisz godzinami wertować ogłoszeń w gazetach i ślęczeć nad setkami serwisów internetowych – spotkaj się z deweloperami twarzą w twarz i uzyskaj interesujące Cię informacje z pierwszej ręki.

Oprócz bogatej oferty deweloperskiej organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Uczestnicy targów mogą wziąć udział bezpłatnych seminariach (strefa najmu i zakupu oraz strefa finansów), skorzystać z porad ekspertów w strefie porad, a swoje pociechy zostawić pod opieką animatorów w specjalnie przygotowanej strefie dzieci.

Celem Targów Mieszkań i Domów jest pomoc w kupnie mieszkania lub domu. Dlatego spotkasz tu ekspertów od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

W strefie porad będzie można uzyskać indywidualne porady z zakresu projektowania, finansów czy najmu mieszkania.

Organizatorzy przygotowali także udogodnienia dla rodzin, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny. Rodzice będą mogli zostawić pociechę pod opieką wykwalifikowanych animatorów, a sami spokojnie zapoznać się z ofertami Wystawców.

W strefie dzieci HappyLand będzie wiele atrakcji, m.in.:

– gry, zabawy i konkurencje sportowe,

– malowanie twarzy,

– balonowe kreacje i warsztaty tworzenia balonowych kreacji,

– chodzenie na mini szczudłach i bieg płetwonurka,

– kącik Plastyczny „Mój wymarzony Dom”,

– wizyta Elzy oraz innych wesołych maskotek.

Przyjdź na targi i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

x

Zobasz także

Laureaci „Zabytku zadbanego”

Narodowy Instytut Dziedzictwa rozstrzygnął tegoroczną edycję konkursu „Zabytek zadbany”. Zgłoszono do niego 63 obiektów z ...

Europejskie forum w Internecie

Debaty i rozmowy o gospodarce, ale także o samorządach, ich relacjach z biznesem, o rynku ...

Online o budownictwie

Ograniczenia związane z koronawirusem przez wiele tygodni sprowadzały się do praktycznego zakazu działalności gospodarczej dla ...

Top Inwestycje Komunalne 2020

Top Inwestycje Komunalne 2020: Zgłoszenia do 3 marca. Pierwszy etap 9. edycji konkursu Top Inwestycje ...

Zielony trend 4 Design Days

Nowoczesne wzornictwo, projektowanie zgodne z najnowszymi trendami, planowanie „dobrej przestrzeni” gwarantującej wysoką jakość życia – ...