Ukraina


Nickel Development
to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Sztandarową inwestycją, od której zaczęła się działalność dewelopera jest Osiedle Księżnej Dąbrówki w gminie Dopiewo. Założenie zaplanowane kompleksowo na wiele lat – właśnie rozpoczęto realizację jego X etapu.

Właściciele firmy pragną tworzyć dla klientów niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybierają tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych osiedlach dbają o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracują z renomowanymi pracowniami architektonicznymi.

Poza Osiedlem Księżnej Dąbrówki w portfolio firmy jest osiedle Poziomkowe w Suchym Lesie, a w samym Poznaniu m. in.: jeden z pierwszych poznańskich apartamentowców Pelikan, Zaułek Piątkowski, Kamienica za Teatrem, Duży i Mały, unikatowy zespół Warzelnia, osiedle Botaniczna, czy najnowsze Wille Wodziczki. W Warszawie wybudowano DKF Mokotów, zaś w Mielnie apartamenty wakacyjne.

Nickel Development jest częścią grupy kapitałowej Nickel.

x

Zobasz także

Zmiany w bankach ziemi

Uzupełnianie banków ziemi jest dziś kluczowym wyzwaniem, jakie stoi przed firmami deweloperskimi. Wzrosty cen gruntów ...

Powstańcze rondo w Rawiczu

W setną rocznicę pierwszej z dwóch bitew o Rawicz Rada Miejska Gminy Rawicz, w dniu ...

Jesienny przegląd budów

Jesień na dobre zadomowiła się w Wielkopolsce. Deweloperzy, podkreślają, że bardzo ciepłe lato oraz słoneczny ...

Tramwajem na Naramowice

Najważniejsza dla mieszkańców północnego Poznania inwestycja wkracza w etap realizacji. Podpisano umowę z generalnym wykonawcą ...

Naramowice ze swoim parkiem

W Naramowicach powstał nowy park. Dzięki głosom mieszkańców, którzy wybrali ten projekt w PBO 2017, ...