Kameralnie przy Pałacowej 2

Trwa budowa nowej inwestycji w Dąbrówce pod Poznaniem. Przy Pałacowej 2 powstaje kameralny budynek wielorodzinny z 12 mieszkaniami. Metraże wahają się między 30 a 95 mkw. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają ogrody, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach balkony lub przestronne tarasy. Do największych mieszkań przewidziano możliwość zakupu garażu. Dostępne są również miejsca postojowe. Przewidywana data zakończenia projektu to przełom II i III kwartału 2019 roku.

Pałacowa 2 w Dąbrówce to inwestycja prowadzona przez Nieruchomości Hryniewicz.pl. Powstający projekt to trzykondygnacyjny, wielorodzinny budynek, w którym zaaranżowano 12 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 30 do 95 mkw. W sprzedaży dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, w tym trzy dwupoziomowe apartamenty. Do lokali parterowych przypisano ogrody, które dla wygody i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców zostaną ogrodzone drewnianymi parkanami. Wyższe kondygnacje posiadają balkony, a mieszkania na ostatnim piętrze przestronne tarasy. Inwestor przygotował też 4 garaże oraz kilkanaście miejsc postojowych. – Komfort przyszłych mieszkańców jest dla nas bardzo istotny, dlatego przewidzieliśmy zarówno garaże w bryle budynku oraz miejsca parkingowe wokół niego. Ponieważ inwestycja powstaje na skrajnej działce, miejsc do parkowania będzie znacznie więcej – zaznacza Piotr Hryniewicz, właściciel marki Nieruchomości Hryniewicz.pl. W projekcie nie zabrakło również wykonania elementów małej architektury.

Położenie inwestycji przy Pałacowej 2 zapewnia dostęp do wielu udogodnień niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu. O krok od budynku znajduje się Galeria Dąbrówka, a nieco ponad 5 minut drogi dzieli inwestycję od najbliższego Centrum Handlowego Dąbrówka. Rodziny z pewnością zadowoli zaplecze edukacyjne, zmotoryzowanych zaś dobre skomunikowanie z Poznaniem oraz pobliska trasa S11 i autostrada A2.

Firma Nieruchomości Hryniewicz.pl prowadzi jednocześnie kilka projektów mieszkaniowych. Poza Pałacową 2 w Dąbrówce w sprzedaży znajduje się zrewitalizowana kamienica przy ul. Sikorskiego 8 na poznańskiej Wildzie, gdzie do sprzedaży przygotowano dwa lokale usługowo-handlowe i 19 mieszkań, a wśród nich kawalerki i mieszkania dwupokojowe. Z kolei na poznańskim Grunwaldzie, przy ulicy Racławickiej 78 zakończyła się właśnie realizacja inwestycji Willi Racławickie, w której przygotowano cztery mieszkania. Dwa z nich, znajdujące się na parterze, to 75-metrowe powierzchnie z tarasami i ogrodami, a kolejne dwa to dwupoziomowe apartamenty z balkonami o powierzchni 131 mkw każdy. Co istotne, lokale zostały tak zaprojektowane, by można w nich wydzielić kilka odrębnych mieszkań lub pokoi do wynajęcia. A to z pewnością dobra wiadomość dla inwestorów.

x

Zobasz także

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...

100 mieszkań Atanera koło Zoo

Ataner poinformował, że otrzymał pozwolenie na budowę na działce położonej na rogu ulic Zwierzynieckiej i ...

Nowe domy na Winiarach

Na poznańskich Winiarach wyrośnie nowa inwestycja. W ramach Piątkowskiej 103 powstaną 42 mieszkania oraz podziemna ...

Nasze Jeżyce urosną

Rusza budowa drugiego etapu inwestycji Nasze Jeżyce w Poznaniu. Osiedle powiększy się o kolejne 162 ...