Ładowarki emu.energy

Powstaje Murawa Office Park

Aiga Investments, fundusz z kapitałem hiszpańskim, przygotowuje budowę kompleksu biurowego Murawa Office Park w Poznaniu. Aiga Investments, fundusz z kapitałem hiszpańskim, prowadzi przygotowania do budowy „Murawa Office Park” w Poznaniu przy ul. Murawa na Winogradach. Przedsięwzięcie obejmie realizację pięciu kameralnych, trzykondygnacyjnych budynków o powierzchni najmu 4,1 tys. m kw. W parkingu podziemnym znajdą się 94 miejsca dla samochodów.
Projekt zespołu zabudowy został wykonany przez jedno z najbardziej renomowanych biur projektowych na świecie, RKW Rhode Kellerman Wawrowsky (projekty m.in. Ice Arena w Dusseldorfie czy Zhenru Vice-Center w Szanghaju). Inwestor aktualnie finalizuje rozmowy z generalnym wykonawcą, który ma rozpocząć prace niebawem. Część podziemna inwestycji została już wykonana. Planowane przekazanie powierzchni najemcom to IV kwartał 2010 roku.

x

Zobasz także

TESCO coraz mniejsze

Tesco zamyka kolejne sklepy. Do listy 32 przeznaczonych do likwidacji, o której sieć informowała na ...

Rośnie potencjał Wrocławia

Trzeci co do wielkości w kraju, wrocławski rynek biurowy oferuje ponad 10 proc. nowoczesnej powierzchni ...

Nowa hala Volkswagena

Hala w Antoninku jest kolejnym dużym projektem zrealizowanym przez polskie spółki z grupy Eiffage w ...

Hampton by Hilton Kalisz

Dokładnie 100 lat temu – 31 maja 1919 roku – Conrad Hilton kupił swój pierwszy ...

Biuro potrzebne od zaraz

Warszawski rynek nieruchomości biurowych jest obecnie najbardziej aktywny od czasu transformacji ustrojowej, wskazują twórcy raportu ...