Fotografia wnętrz

Stąd wszędzie blisko

Wiele osób decydujących się na zakup mieszkania, szuka najatrakcyjniejszej oferty. Jak pokazują statystyki

duże znaczenie ma cena, lokalizacja oraz dobre zaplecze edukacyjne i usługowo-handlowe. Inwestycja Nowe Ogrody zlokalizowana przy ul. Meissnera 2 na poznańskich Jeżycach Poznaniu ciszę, spokój, a co istotne dostęp do wielu udogodnień.

Już od kilku lat rosnącym zainteresowaniem cieszy się inwestycja Nowe Ogrody. Bliskość Jeziora Rusałka oraz terenów zielonych (np. Ogród Botaniczny oddalony tylko 750 m od inwestycji oraz lasek Marceliński ) i dobra komunikacja z centrum Poznania to czynniki przemawiające za wyborem osiedla przy ul. Meissnera.

W zachodniej części Poznania, gdzie powstają Nowe Ogrody, natura jest na wyciągnięcie ręki. Otoczone licznymi ścieżkami rowerowymi, lasem oraz terenami rekreacyjnymi osiedle, daje możliwość odpoczynku, jak i aktywnego spędzenia wolnego popołudnia. Warto zaznaczyć, że dużym atutem jest nie tylko bliskość natury, ale także sprawna komunikacja z centrum. Z Nowych Ogrodów do serca Poznania można dotrzeć rowerem lub autem już w 15 minut, natomiast do lotniska Ławica tylko w 5 min, a na dworzec PKP w 8 min. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe oraz pętla tramwajowa. Co istotne, rodziny na wyciagnięcie ręki mają liczne punkty handlowe, usługowe oraz placówki edukacyjne. Dwie szkoły podstawowe, liceum i wiele możliwości spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży (np. place zabaw na terenie osiedla, basen oraz Fort VII, w którym znajduje się Muzeum Martyrologii Wielkopolan) to dobra perspektywa dla rodzin.

Nowe Ogrody to kompleks nowoczesnych budynków. Aktualnie trwa budowa IV już etapu inwestycji, na który składa się 104 mieszkań oraz dwa lokale usługowe – Ponadto, wybudowane zostaną komórki lokatorskie, hala garażowa pod budynkiem i cichobieżne windy.– zaznacza Marlena Zapalska, Prezes spółki Proxin Ogrody. Mieszkania zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną funkcjonalność pomieszczeń i dać dużą swobodę aranżacji wnętrza. Deweloper oferuje zarówno kawalerki oraz dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe lokale. Metraż mieszkań waha się między 30 a ponad 106 mkw.– Atutem osiedla będzie wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą, przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla. W sposób architektoniczny zostanie osłonięty budynkami i stworzy zamkniętą strukturę, zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców osiedla – dodaje Marlena Zapalska.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...