Fotografia wnętrz
Finansowanie pomostowe

Wynajem lokalu za remont

ZKZL czeka na chętnych, którzy wynajmą i wyremontują 11 mieszkań przeznaczonych na ten cel. Przedstawiono też w osobnym ogłoszeniu duże lokale przeznaczone na wynajem.

fot. ZKZL

– Do poniedziałku, 19 listopada 2018 r. czekamy na wnioski osób zainteresowanych wynajęciem jednego z 11 mieszkań, które znajdują się na wykazie lokali do wykonania remontu, we własnym zakresie i na własny koszt – ogłasza Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Powierzchnia oferowanych lokali wynosi od 29,9 m2 do prawie 80 m2., ZKZL zachęca do obejrzenia proponowanych do wynajęcia lokali. Na swojej stronie zarząd publikuje wykaz lokali wraz kompletem informacji na temat ich struktury, stanu technicznego, warunków najmu, harmonogram oględzin lokali oraz niezbędne formularze i wnioski ⇒ pobierz . Wszystkie dokumenty dostępne są także w siedzibie spółki, przy ul. Matejki 57. Pełną informację na temat tej oferty można uzyskać również telefonicznie pod numerami telefonów: 614158688, 614158927.

Oprócz tego ZKZL ogłosił również aukcję 5 mieszkań powyżej 80 m2, , które również wymagają remontu. Odbędzie się ona 1 grudnia., natomiast oferty ,wraz w wpłatą wadium w wysokości 1500 zł, należy złożyć w siedzibie ZKZL sp. z o.o. do 19 listopada. Metraż mieszkań wynosi od 89,9 m2 do 124 m2 . Szczegółowe informacje na stronie poznan.pl

x

Zobasz także

„Komunalki” na Strzeszynie

Miasto przygotowało 120 mieszkań komunalnych na poznańskim Strzeszynie. Ma to być dopiero początek – Urząd ...

Mieszkania Plus – zmiany

Zmiany w programie Mieszkanie Plus przyspieszą uwłaszczenie – ocenia minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, ...

Ile za najtańsze M-2

Ile kosztują najtańsze mieszkania w ofercie deweloperów w poszczególnych miastach? Jaki mają metraż? W których ...

Mały czynsz, więcej domów

Jeszcze w tym roku PFR Nieruchomości i Krajowy Zasób Nieruchomości mogą powołać pierwszą spółkę celową ...

Za mało mieszkań komunalnych

Najwyższa Izba Kontroli o wykonywaniu przez gminy zadań z zakresu gospodarki mieszkaniowej Gminy mają za ...