Finansowanie pomostowe

Najwyższa Jakość dla firmy Poz-Bruk

Firma Poz-Bruk z podpoznańskiej Soboty otrzymała kolejne wyróżnienie za bardzo wysoki standard produkowanych przez siebie wyrobów. Tym razem spółka uhonorowana została przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością certyfikatem Najwyższa Jakość.

Jak napisano w uzasadnieniu firma Poz-Bruk otrzymała tę prestiżową nagrodę za ,,najwyższą, gwarantowaną jakość przemysłowych i ozdobnych kostek brukowych, prefabrykowanych elementów betonowych infrastruktury drogowej, płyt posadzkowych i elewacyjnych oraz stopni, cokolików, parapetów i ozdobnych elementów architektonicznych systemu PRESSTONE, strunobetonowych elementów nośnych (nadproży i belek stropowych) oraz pustaków ściennych i stropowych systemu MUROTHERM, strunobetonowych ekranów akustycznych, elementów małej architektury ogrodowej, pozycję lidera w branży oraz wzorcowy system zarządzania przedsiębiorstwem.”
– Jesteśmy firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Na rynku działamy od 1985 roku i zawsze od samego początku priorytetem była najwyższa jakość naszych produktów – powiedział podczas uroczystości Paweł Korbacz, pełnomocnik zarządu Poz-Bruk. – Przez te wszystkie lata wiele się zmieniło zarówno w otaczającej nas rzeczywistości jak i samej firmie: powstawały nowe zakłady, wzrastało zatrudnienie, wdrożony został System Zarządzania Jakością ISO 9001 i bardzo rozszerzyła się paleta oferowanych przez nas wyrobów. Nie zmieniła się natomiast nigdy nasza postawa – wewnętrzna potrzeba wytwarzania produktów najwyższej jakości. Otrzymane wyróżnienie jest dla nas z jednej strony uhonorowaniem zbiorowego wysiłku wszystkich pracowników spółki, a z drugiej wyzwaniem i bardzo ważnym czynnikiem motywacyjnym, by stale się rozwijać i doskonalić.
Certyfikat najwyższej jakości powstał w zamyśle jako nagroda regionalna, mająca na celu promowanie najlepszych firm wielkopolskich. Zarząd WSBJ podjął decyzję o poszerzeniu zasięgu terytorialnego swego działania także na inne regiony kraju. Poszukuje więc dobrych przedsiębiorstw na Ziemi Lubuskiej, w rejonie Pomorza, Kujaw i w innych regionach. BKK

x

Zobasz także

Stawki za wodę na działkach

Działkowcy, którzy pobierają wodę z ujęć głębinowych, przy miesięcznym zużyciu w wysokości 2 metrów sześciennych ...

Pszczoły ratują miasta

W ostatnich latach coraz więcej pasiek powstaje w miastach, na dachach budynków. W niektórych metropoliach ...

Nowela ustawy śmieciowej

Od dwóch do czterech razy więcej zapłacą, ci, którzy nie segregują odpadów – zakłada uchwalona ...

Co z książeczkami mieszkaniowymi?

Milion Polaków wciąż posiada książeczki mieszkaniowe. Gdyby każdemu państwo miało zwrócić wkład wraz z premią ...

Biurowce jak dzieła sztuki

Dzieła sztuki to nie tylko przedmioty, które możemy znaleźć na wystawie w muzeum lub galerii. ...