Finansowanie pomostowe

Salon INEA nagrodzony

DNajlepsi projektanci, unikatowe inwestycje i wyjątkowe pomysły. Znamy zwycięzców trzeciej edycji konkursu Property Design Awards 2019.

Statuetki w 10 kategoriach oraz nagrody specjalne trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej gali, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas 4 Design Days 2019. Organizatorem plebiscytu jest PropertyDesign.pl.
Design wnętrze – handlowo-usługowe

Nagrodzone wnętrze to: Salon INEA. Nagrodę wręczyła Redaktor Naczelna Propertydesign.pl Małgorzata Burzec-Lewandowska, zaś odebrali Paweł Garus i Jerzy Woźniak z pracowni MODE:LINA.To wyjątkowe wyróżnienie, fajnie że możemy reprezentować Poznań nawet takim małym projektem. To super prezent na nasze 10 urodziny! – mówił Paweł Garus.

Zaskakuje już od wejścia. Wnętrze zdecydowanie zrywa z dotychczasowymi schematami punktów obsługi klienta i łączy w sobie stylistykę miejskiej kawiarni oraz baru. Taki właśnie jest Salon INEA.

Wśród najlepszych 5 najlepszych przestrzeni handlowo-usługowych znalazły się: restauracja Campo, salon INEA, Chic Optique, sklep Concept Store w CH Promenada i restauracja Tutti Santi.

x

Zobasz także

Jak zakorkowany jest Poznań

Już po raz ósmy znany producent systemów nawigacji satelitarnych opublikował ranking najbardziej zakorkowanych miast globu ...

Weekend Otwartych Ogrodów

Trzecia edycja Weekendu Otwartych Ogrodów już 8 i 9 czerwca w Poznaniu. Poprzednie dwie edycje ...

Piotr i Paweł to już Spar

Wywodząca się z RPA firma Spar Group podpisała umowę zakupów udziałów w polskiej sieci supermarketów ...

Będzie skwer 4 Czerwca 1989

Skwer położony pomiędzy ul. Jana Pawła II a jeziorem Maltańskim będzie nosił nazwę 4 Czerwca ...

Pomoc dla wielkiej płyty

Pomoc dla właścicieli budynków wybudowanych w systemie wielkopłytowym, wsparcie dla jednostek samorządu terytorialnego w prowadzeniu ...