Ładowarki emu.energy

Salon INEA nagrodzony

DNajlepsi projektanci, unikatowe inwestycje i wyjątkowe pomysły. Znamy zwycięzców trzeciej edycji konkursu Property Design Awards 2019.

Statuetki w 10 kategoriach oraz nagrody specjalne trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej gali, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas 4 Design Days 2019. Organizatorem plebiscytu jest PropertyDesign.pl.
Design wnętrze – handlowo-usługowe

Nagrodzone wnętrze to: Salon INEA. Nagrodę wręczyła Redaktor Naczelna Propertydesign.pl Małgorzata Burzec-Lewandowska, zaś odebrali Paweł Garus i Jerzy Woźniak z pracowni MODE:LINA.To wyjątkowe wyróżnienie, fajnie że możemy reprezentować Poznań nawet takim małym projektem. To super prezent na nasze 10 urodziny! – mówił Paweł Garus.

Zaskakuje już od wejścia. Wnętrze zdecydowanie zrywa z dotychczasowymi schematami punktów obsługi klienta i łączy w sobie stylistykę miejskiej kawiarni oraz baru. Taki właśnie jest Salon INEA.

Wśród najlepszych 5 najlepszych przestrzeni handlowo-usługowych znalazły się: restauracja Campo, salon INEA, Chic Optique, sklep Concept Store w CH Promenada i restauracja Tutti Santi.

x

Zobasz także

Program retencji wody

Zbiorniki Racibórz, Kąty Myscowa i Wielowieś Klasztorna, a także Kotlina Kłodzka czy dolina rzeki Serafy ...

Powstanie mapa inwestycji

Dzięki nowej funkcjonalności Systemu Informacji Przestrzennej możliwe będzie graficzne odzwierciedlenie na mapie Poznania planowanych inwestycji ...

300 lat razem z Bambrami

W 2019 roku mija 300 lat, odkąd pierwsi Bambrzy przybyli do Wielkopolski. Ich obecność miała ...

Właściciele chcą przekształceń

Do sądów wieczystoksięgowych do połowy br. wpłynęło ponad 900 tys. zaświadczeń o przekształceniu użytkowania wieczystego ...

Stawki za wodę na działkach

Działkowcy, którzy pobierają wodę z ujęć głębinowych, przy miesięcznym zużyciu w wysokości 2 metrów sześciennych ...