Ukraina

Wiecha nad Andersią Silver

Jak informuje epoznan.pl w najbliższy piątek, 22 września, na ostatniej kondygnacji najwyższego poznańskiego budynku pojawi się symboliczna wiecha. Będzie to znak, że ukończono wznoszenie konstrukcji najnowszego biurowca w mieście.

Andersia Silver będzie mieć 25 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemne. Mając 116 metrów wysokości staje się najwyższym obiektem w Poznaniu. Wewnątrz, na powierzchni 40 tysięcy metrów kwadratowych, znajdować się będą biura i lokale usługowe. – Andersia Silver pod względem technologicznym i inżynieryjnym spełnia wszystkie wymagania środowiskowe. Zaspokaja we własnym zakresie potrzeby energetyczne i jest otwarty na potrzeby najemców, między innymi poprzez rozwiązania Smart Building, aplikację dla najemców, otwierane moduły okienne, czy możliwość zaaranżowania wewnętrznej klatki schodowej – mówi Piotr Trybusz, Dyrektor Sprzedaży z firmy PROBUILD, reprezentujący Andersię Silver.

Na fasadzie budynku pojawią się ogniwa fotowoltaiczne, na parkingach możliwe będzie ładowanie pojazdów elektrycznych, a w rowerowni ładowanie hulajnóg i rowerów.

Co ciekawe, ukończenie Andersii Silver w połowie 2025 roku sprawi, że rynek nieruchomości biurowych w Poznaniu zwiększy się o 5 procent. – Andersia Silver to aktualnie największa realizowana inwestycja na poznańskim rynku nieruchomości komercyjnych. Biurowiec w sposób znaczący zwiększy zasoby biurowe stolicy Wielkopolski zapewniając powierzchnię biurową na najwyższym poziomie – zarówno pod względem wysokości, jak i standardu, w najdogodniejszej dla pracowników naszych najemców lokalizacji – dodaje Piotr Trybusz.

Wszystkie inwestycje zrealizowane przy placu Andersa w Poznaniu, wraz z Andersią Silver, kosztowały ponad miliard złotych.

Źródło: portal epoznan.pl

x

Zobasz także

W centrum przybywa drzew

Kolejnych kilkadziesiąt drzew przybędzie w poznańskich pasach drogowych. Trwają nasadzenia na Starym Mieście, a w ...

Rośnie Centrum Onkologii

5 pięter, 6,5 tys. metrów kwadratowych, 12 poradni, a nawet sezonowy taras dla pacjentów na ...

Europejskie miasto

Poznań na podium w rankingu „Europejskie Miasta i Regiony Przyszłości 2024” Poznań znalazł się na ...

Zamkną Most Dworcowy

Zapowiedziano remont ważnego torowiska. To dwa miesiące utrudnień również dla kierowców!   Zdjęcie ilustracyjne, archiwum ...

Co z działką przy Szkolnej

Radny Andrzej Rataj złożył interpelację w sprawie sytuacji i przyszłości zabytkowych zabudowań dawnego szpitala miejskiego ...