Ł. Mikołajczyk urzęduje

Łukasz Mikołajczyk rozpoczął oficjalnie swój pierwszy dzień pracy na stanowisku wojewody wielkopolskiego. Spotkał się z posłem na Sejm RP i byłym wojewodą Zbigniewem Hoffmannem, wicewojewodą Anetą Niestrawską oraz dyrektorem generalnym urzędu Jackiem Woźniakiem.

– Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale jednocześnie zobowiązanie do bardzo ciężej pracy na rzecz Wielkopolski i Wielkopolan, tym bardziej, że mój poprzednik Zbigniew Hoffmann bardzo wysoko postawił poprzeczkę. Zrobię wszystko by sprostać oczekiwaniom premiera – mówił na pierwszym spotkaniu z dziennikarzami wojewoda Łukasz Mikołajczyk.

Podczas spotkania z kierownictwem urzędu wojewoda otrzymał raport dotyczący funkcjonowania urzędu w latach 2015-2019 oraz zapoznał się z aktualnie najważniejszymi zadaniami.

x

Zobasz także

Prawie 4 miliardy na drogi

3 mld 800 mln zł w ramach realizacji rządowych programów trafiło do Wielkopolski w 2019 ...

Wymień kopciucha na piec

Poznański magistrat rozpoczął przyjmowanie wniosków do kolejnych edycji miejskich programów „Kawka bis” i „Trzymaj ciepło” ...

Miasto przyjazne dla pszczół

W Poznaniu staną kolejne miejskie pasieki. Będzie to możliwe w ramach realizacji programu „Poznań dla ...

Nowe oblicza Rynków

Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta przedstawiło podczas posiedzenia Komisji Polityki Przestrzennej i Rewitalizacji stan ...

Jest budżet na 2020 rok

Podczas ostatniej w tym roku sesji poznańscy radni przyjęli budżet miasta na 2020 rok. Za ...