Ukraina

Aukcja lokali komunalnych

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje ostatnią w tym roku aukcję najmu lokali użytkowych. Odbędzie się ona w środę, 6 grudnia, o 12:00. Do dyspozycji przedsiębiorców będzie 9 miejskich przestrzeni.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje ostatnią w tym roku aukcję najmu lokali użytkowych

ZKZL ogłasza aukcję najmu lokali użytkowych z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą wraz z 2024 rokiem podjąć nowe inicjatywy lub zmienić dotychczasowe działania w biznesie.

Aukcja najmu rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 12:00. Do wylicytowania będzie 9 lokali użytkowych. Są one  mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma powierzchnię 27 metrów kwadratowych, a największy 92 metry kwadratowe.

ZKZL zadbał także o atrakcyjne lokalizacje. Aż pięć z nich mieści się w kamienicy przy ul. Szamarzewskiego. Lokale w zmodernizowanej kamienicy, znajdującej się w samym sercu poznańskich Jeżyc, to na pewno interesująca propozycja dla wszystkich przedsiębiorców. Poza ulicą Szamarzewskiego na aukcji dostępne są pomieszczenia się przy ul. Świt, Taczaka, Podgórnej a także na osiedlu Piastowskim na Ratajach.

Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego miejsca do 5 grudnia 2023 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na stronie internetowej. Lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem.

ZKZL/PD

 

x

Zobasz także

Woodrow i Foch uhonorowani

Uroczystość poświęcona pamięci 28. prezydenta Stanów Zjednoczonych – Thomasa Woodrowa Wilsona – odbyła się 2 ...

Budujemy Nasze Muzeum

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Muzeum Powstania Wielkopolskiego Na placu budowy Muzeum Powstania Wielkopolskiego odbyła się ...

Rozbiórka Galerii Malta

Galeria Malta znika z miejskiego krajobrazu. Rozpoczęła się rozbiórka konstrukcji budynku W czwartek rozpoczęła się ...

Wiadukt na Lutyckiej.Start

Rozpoczyna się realizacja ważnej inwestycji w północno-zachodniej części Poznania. Powstaną wiadukty, dzięki którym znikną uciążliwe ...

J. Wiśniewski dyrektorem UW

Jacek Wiśniewski nowym dyrektorem generalnym Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Wojewoda wielkopolska Agata Sobczyk powołała ...