Fotografia wnętrz

Znikają wielkie reklamy

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się demontaż nośników reklamowych w rejonie ul. Dworcowej. To kolejne wielkie reklamy, które znikną z tej przestrzeni, dzięki czemu poprawi się estetyka tej okolicy.

fot. Poznan.pl

W związku z prowadzonymi w godzinach nocnych pracami wygradzana będzie część miejsc postojowych oraz zamknięty będzie odcinek chodnika po zachodniej stronie ul. Dworcowej. – Prosimy o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem. Prace potrwają nie dłużej, niż do 10 kwietnia – apeluje MIR.

To kolejny obszar porządkowania reklamowego chaosu w tej części miasta, które trwa od roku. Zniknął już największy słup reklamowy stojący na placu przy samym Moście Dworcowym oraz ten u wyloty ul. Dworcowej w ul. Św. Marcin. To wynik działań miasta na swoich terenach oraz współpracy ze spółkami kolejowymi, na których stoi część reklam.

ZDM

x

Zobasz także

Przetarg na węzeł w Plewiskach

Ogłoszono przetarg, który wyłoni wykonawcę węzła przesiadkowego Grunwaldzka z przejazdem pod torami kolejowymi. Na granicy ...

Samorząd dołoży do Golęcina

Samorząd Województwa dołoży 400 tys. złotych do modernizacji miejskiego kompleksu sportowego na Golęcinie Jacek Bogusławski, ...

Borsukiem na Maltankę

Już w najbliższy weekend na tory przy jeziorze Maltańskim wyjedzie parowóz Borsig Bn2t, zwany Borsukiem ...

Tramwaj na Naramowice

Prace związane z budową nowej trasy tramwajowej na Naramowice postępują i obejmują coraz większy obszar. ...

Rowerem po Dolnej Wildzie

Od środy, 1 lipca, rozpoczyna się budowa ostatniego fragmentu nowej drogi rowerowej, która połączy okolice ...