Ładowarki emu.energy

Znikają wielkie reklamy

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się demontaż nośników reklamowych w rejonie ul. Dworcowej. To kolejne wielkie reklamy, które znikną z tej przestrzeni, dzięki czemu poprawi się estetyka tej okolicy.

fot. Poznan.pl

W związku z prowadzonymi w godzinach nocnych pracami wygradzana będzie część miejsc postojowych oraz zamknięty będzie odcinek chodnika po zachodniej stronie ul. Dworcowej. – Prosimy o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem. Prace potrwają nie dłużej, niż do 10 kwietnia – apeluje MIR.

To kolejny obszar porządkowania reklamowego chaosu w tej części miasta, które trwa od roku. Zniknął już największy słup reklamowy stojący na placu przy samym Moście Dworcowym oraz ten u wyloty ul. Dworcowej w ul. Św. Marcin. To wynik działań miasta na swoich terenach oraz współpracy ze spółkami kolejowymi, na których stoi część reklam.

ZDM

x

Zobasz także

Odnowią mury Marcinka

Wyłoniono wykonawcę, który przeprowadzi remont elewacji „Marcinka”, czyli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola ...

Jak szeroki jest tramwaj?

Zarząd Dróg Miejskich wymalował na jezdni i torowisku na moście Królowej Jadwigi piktogramy wskazujące, jak ...

Park Drwęskich odżyje

Wkrótce rozpoczną się prace związane z rewaloryzacją Parku im. I .J. Drwęskich. Park przejdzie kompleksową ...

Modernizacja Jackowskiego

Poznańskie Inwestycje Miejskie wybrały wykonawcę przebudowy ul. Jackowskiego na odcinku Kraszewskiego-Polna. Pojawią się szersze chodniki, ...

Odnowa pl. Kolegiackiego

Rozpoczęła się przebudową placu Kolegiackiego. W związku z tym nastąpiła zmiana organizacji ruchu, która potrwa ...