Fotografia wnętrz
Ładowarki emu.energy

Znikają wielkie reklamy

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się demontaż nośników reklamowych w rejonie ul. Dworcowej. To kolejne wielkie reklamy, które znikną z tej przestrzeni, dzięki czemu poprawi się estetyka tej okolicy.

fot. Poznan.pl

W związku z prowadzonymi w godzinach nocnych pracami wygradzana będzie część miejsc postojowych oraz zamknięty będzie odcinek chodnika po zachodniej stronie ul. Dworcowej. – Prosimy o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem. Prace potrwają nie dłużej, niż do 10 kwietnia – apeluje MIR.

To kolejny obszar porządkowania reklamowego chaosu w tej części miasta, które trwa od roku. Zniknął już największy słup reklamowy stojący na placu przy samym Moście Dworcowym oraz ten u wyloty ul. Dworcowej w ul. Św. Marcin. To wynik działań miasta na swoich terenach oraz współpracy ze spółkami kolejowymi, na których stoi część reklam.

ZDM

x

Zobasz także

„KONSTYTUCJA” już jest

W weekend na ścianie budynku przy ulicy 27 Grudnia w centrum Poznania wymalowano mural KONSTYTUCJA. ...

Salon Fielmanna na św. Marcinie

Marka Fielmann otworzyła ponownie swój flagowy salon w Poznaniu przy ul. Święty Marcin 69. Lokal ...

W rocznicę „PeWuKi”

W piątek 11 października o godz. 19 w pawilonie nr 10 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie ...

Będzie Kładka Piastowska

Miasto planuje kolejną przeprawę pieszo-rowerową przez Wartę. Tym razem połączone zostaną Rataje z Wildą, na ...

Pawilony na Świcie jak nowe

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ogłosił wyniki postępowania na kompleksowy remont pawilonów przy ul. Świt. Inwestycja ...