Zarządzanie Majątkiem
Doradztwo Inwestycyjne Poznań
Nieruchomości, Konsultacje
Generuj pasywny przychód
Rebank.pl

Nowe Mieszkania przy Suchej
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w bloku
Mieszkania przy Głównej
URBANO.pl

Nowe Mieszkania przy Wawrzyniaka
Tanie mieszkania w Poznaniu
Małe i nowe mieszkania w centrum
Mieszkania na Jeżycach
tel. 61 221 25 21
URBANO.pl

Warunki Zabudowy, Projektowanie
Doradztwo Prawne, Urbanistyka,
Planowanie Przestrzenne - WZ
Projektowanie, Uzgadnianie
URBANO.pl

Licytacje Komorniacze Poznań
Aktualne licytacje mieszkań
Licytacje działek, domów
Nieruchomości zadłużone
poprawny.pl
Wilczak 20 – III etap gotowy
Zakończyła się budowa III etapu projektu mieszkaniowego Wilczak 20. Na początku 2017 roku nastąpił odbiór budynku C gdzie powstało 78 mieszkań. Już niedługo ruszą prace przy realizacji kolejnego etapu inwestycji.

Poznanskie-Nieruchomosci.pl

   Osiedle Wilczak 20 powstaje u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. W ramach zrealizowanego III etapu inwestycji, czyli budynku C powstało 78 mieszkań. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki.
    - Wilczak 20 to nowoczesne i ciągle rozbudowywane osiedle o ciekawej architektonicznie zabudowie wielorodzinnej. Obecnie trwają odbiory mieszkań z budynku C. Rozpoczęliśmy również już prace związane z budową hali garażowej pod budynkiem B - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex.
  W zrealizowanym budynku C powstały mieszkania o powierzchni od 34,5 do 54,0 mkw. Wszystkie mieszkania mają balkony, natomiast lokale parterowe przestronne ogródki. Na osiedlu powstało także już sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, place zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Poza częścią mieszkaniową będzie także miejsce na punkty handlowo-usługowe.
    - Staramy się aby w naszych projektach i realizacjach zawarte było wszystko to co jest najważniejsze dla szeroko rozumianego klienta. Jego komfort i bezpieczeństwo to dla nas priorytet - wskazuje Krzysztof Kruszona, prezes zarządu spółki Agrobex.
    Docelowo na osiedlu Wilczak 20 powstanie 6 budynków, a w nich aż 550 lokali. Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Atrakcyjność lokalizacji niewątpliwie podnosi dobry dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta) oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych.
Data: 23.03.2017, godzina: 15:41:52.


reklama